O AGENCJI

O AGENCJI

Beskidzka Agencja Eventowa to zespół zgranych, kreatywnych, odważnych i zdeterminowanych osób, które z łatwością sprostają nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów.

Zajmujemy się kompleksowym przygotowywaniem małych, średnich i dużych eventów szytych na miarę potrzeb. Zajmujemy się także organizacją wesel w plenerze, spotkań integracyjnych i innych imprez okolicznościowych. Niezależnie od tego czy chcecie powierzyć nam całościową realizację planowanego wydarzenia czy tylko potrzebują Państwo pojedynczego mikrofonu czy clowna – nasza firma eventowa zrealizuje Państwa życzenie. Dzięki nietypowym rozwiązaniom połączonym z nutą tradycyjnych i sprawdzonych metod zapewnimy Klientom chwile, które pozostaną w pamięci na długie lata.

Naszym największym sukcesem była I Podbeskidzka Gala Disco Polo, na której bawiło się kilkanaście tysięcy osób. Takie przedsięwzięcia, realizowane z dużym rozmachem, to dla nas wielka przyjemność i poczucie satysfakcji. Dlatego właśnie przygotowujemy kolejną, II Podbeskidzką Galę Disco Polo, która odbędzie się 24 czerwca w Żywcu!

DRUGA PODBESKIDZKA GALA DISCO POLO
24 czerwca 2017
JAK BYŁO?
PIERWSZA PODBESKIDZKA GALA DISCO POLO

PATRONAT HONOROWY

PATRONAT MEDIALNY

SZYBKI KONTAKT
MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS

Beskidzka Agencja Eventowa

 

biuro@podbeskidzka
Zamknij