O IMPREZIE

DRUGA PODBESKIDZKA GALA DISCO POLO

            W styczniu zeszłego roku rozpoczęliśmy promocję naszej wielkiej przygody, którą mogliśmy przeżyć razem z Wami. Przypomnijmy, że 15 lipca w Bielsku-Białej na terenach wokół Hali pod Dębowcem odbyła się jedna z największych imprez plenerowych w regionie. Była to I Podbeskidzka Gala Disco Polo, za której sprawą Bielsko-Biała gościło największe gwiazdy tego formatu. Na scenie pojawiły się bowiem najpopularniejsze zespoły, takie jak Boys, After Party, Bayer Full, Fajters, Łobuzy i Mario Bischin, ale nie zabrakło także zespołu Weekend i co najważniejsze - niekwestionowanego króla disco polo Zenona Martyniuka!

            W tym dniu pod przygotowaną przez nas sceną bawiło się kilkanaście tysięcy osób śpiewając wspólnie hit „Przez twe oczy zielone” i właśnie dla nich postanowiliśmy powtórzyć sukces jakim okazała się I Podbeskidzka Gala Disco Polo.

            Tym razem zabawicie się w Żywcu w Amfiteatrze pod Grojcem w pierwszą sobotę wakacji, czyli 24 czerwca! Termin ten nie jest przypadkowy, chcieliśmy dać Wam okazję do niezapomnianej zabawy i wyjątkowo hucznego zakończenia roku szkolnego! Taka sobota jest tylko raz w roku i mamy nadzieję, że spędzicie ją z nami świetnie się bawiąc!

To właśnie 24 czerwca wystąpią przed Wami gwiazdy disco, które dotychczas widzieliście w telewizji. Ale to nie koniec, bowiem tradycyjnie przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek, które sprawią, że ten dzień zapamiętacie na długo.

            Śledźcie nasz profil na facebooku, bo na nim będziemy na bieżąco informować Was o tym, kto wystąpi i co jeszcze przygotowaliśmy, znajdziecie też tam ciekawe materiały dotyczące samej imprezy, a także zespołów, które na niej wystąpią, nie zabraknie również konkursów w których są do wygrania zaproszenia na Galę!

 

            Jednocześnie już dziś zachęcamy Was do zakupu biletów na II Podbeskidzką Galę Disco Polo, ponieważ są one teraz dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie.

DRUGA PODBESKIDZKA GALA DISCO POLO
24 czerwca 2017
JAK BYŁO?
PIERWSZA PODBESKIDZKA GALA DISCO POLO

PATRONAT HONOROWY

PATRONAT MEDIALNY

SZYBKI KONTAKT
MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS

Beskidzka Agencja Eventowa

 

biuro@podbeskidzka
Zamknij