RAJD 4 KOŁA NAPĘDZANE RODZINĄ

Amatorski Rajd samochodowy "4 KOŁA napędzane rodziną"

Rajd wspiera akcje "Nie Wypada Nie Pomagać" działającej na rzecz Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

W tym roku odbędzie się 24 czerwca.

Główną ideą rajdu jest propagowanie spędzania czasu ze swoja rodziną w sposób aktywny. To od całej drużyny, dzieci jak również dorosłych będzie zależało jakie miejsce w rajdzie zdobędą.

Załogę każdego pojazdu tworzą minimum 4 osoby w tym 2 osoby dorosłe oraz dziecko . Pozostała część załogi w dowolnej konfiguracji, lecz nie większą niż dopuszcza dany pojazd. Rodzinę mogą tworzyć np. mama, tata, dziadkowie , ciocie, wujkowie oraz dzieci!

Na wyznaczonej trasie rodziny biorą udział w różnych konkurencjach, przemieszczając się swoimi pojazdami od punktu A do punktu B. Drużyny wykażą się wiedzą motoryzacyjną, umiejętnościami technicznymi oraz sportowymi. Wszystkie zadania będą wykonywane wspólnie - rodzinnie. Bardzo ważna jest wzajemna motywacja oraz doping . Znajdą się również zadania typowo dla dzieci, dopasowane do grupy wiekowej. Stacji będzie około 10. Tak niesamowita atrakcja zapewni wszystkim dzieciom uśmiech na twarzy i pełen bagażnik nagród gwarantowanych za każde zadanie przez nich wykonane . Osoby dorosłe w swych konkurencjach zbierają punkty na nagrody główne. Jedna z nich będą np. „wczasy rodzinne” czy tez pobyty rodzinne w hotelach. Trasa imprezy przebiega przez miasto Czechowice-Dziedzice, Bielsko i Żywiec. zostanie dokładnie opisana w przewodniku drogowym dla drużyn.

Ponadto celem Rajdu jest popularyzacja zasad bezpiecznej jazdy samochodem.

Załogi startują w rajdzie korzystając z własnych pojazdów, oznakowanych numerami startowymi oraz logotypami partnerów wspierających przedsięwzięcie.

Każda drużyna stylizuje swoją rodzinę oraz samochód, którym będą się poruszać ( może to być np. drużna Flintstonów). Przewidujemy nagrodę dla najciekawszej stylizacji samochodu, rodziny oraz nazwy zespołu. Na stylizacje głosują internauci podczas trwania rajdu w godz od 11:00-17:00. Na stronie utworzonego wydarzenie pojawia się zdjęcia drużyn. Ważny głos = like pod zdjęciem danej drużyny.

Każda ekipa otrzyma od nas pakiet startowy oraz przewodnik drogowy. W ciągu trwania rajdu załogi otrzymają lunch oraz ciepły posiłek na mecie.

ORGANIZATORZY:
GMG Agencja Reklamy Sp. z o.o.
e-mail:iwona.bartyzel@globalmg.pl
oraz
Marka J. Fryderyk Monika Jaskólska
e-mail mjaskolska@jfj.com.pl

DRUGA PODBESKIDZKA GALA DISCO POLO
24 czerwca 2017
JAK BYŁO?
PIERWSZA PODBESKIDZKA GALA DISCO POLO

PATRONAT HONOROWY

PATRONAT MEDIALNY

SZYBKI KONTAKT
MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS

Beskidzka Agencja Eventowa

 

biuro@podbeskidzka
Zamknij